Wypełnianie opon elastomerem. Elastomer do opon cena | Jantech

Wypełnianie opon elastomerem

Wypełnianie opon elastomerem to nowatorskie rozwiązanie, które zwiększy do 100% rzeczywisty czas pracy maszyny i pozwoli uniknąć przestojów spowodowanych utratą ciśnienia czy defektami ogumienia.

Dodatkowo wypełnianie opon elastomerem sprawia, że dłużej utrzymają one wszystkie swoje parametry i zachowają właściwości typowe dla sprężystych, pompowanych opon, ponieważ proporcje składników wtryskiwanych w opony ustawione są adekwatnie do zalecanego ciśnienia. Wypełnione opony spisują się rewelacyjnie nie tylko na wysypiskach gruzu, śmieci, wszelkiego rodzaju złomnicach i zakładach recyklingu metali, ale mają coraz szersze zastosowanie w armii, rolnictwie oraz różnych zakładach zachowania czystości miasta.

Elastomer do opon cena usługi

Wypełnianie opon elastomerem, to rozwiązanie pochłaniające znaczące środki finansowe dlatego też warto, by opona była w jak najlepszym stanie czytaj „nowa, lub mało zużyta”, najlepiej klasy premium.

Użytkownik maszyny sam musi określić czy jest to dla niego opłacalne czy lepiej zainwestować w nowe ogumienie. Elastomer służy tyle co opona dlatego też zaleca się wypełnianie opon nowych – na wypełnienie dajemy więc GWARANCJĘ DOŻYWOTNIĄ.

Jeśli użytkujecie Państwo opony już wcześniej wypełniane, zrealizujemy zlecenie kompleksowo, począwszy od demontażu już wypełnionych opon. Ważne by zajęli się tym wykwalifikowani pracownicy, ponieważ czynność demontażu uprzednio wypełnionych opon może spowodować nieodwracalne uszkodzenia felg – uniemożliwiające ponowne ich użycie.

Wypełnianie opon elastomerem – główne zalety

  • neutralizacja przebić i rozcięć – do zera
  • koniec problemów z nieszczelnością zaworów i spadkami ciśnienia
  • nie ma konieczności dokonywania żadnych pomiarów kontrolnych ciśnienia
  • możliwość użytkowania w temperaturach od -40 ° C do +120 ° C
  • wydłużona żywotność opony, zwłaszcza w trudnych warunkach użytkowania

Jeżeli macie Państwo wątpliwości i chcielibyście uzyskać jakichś dodatkowych informacji, lub pomocy w optymalnym doborze ogumienia przemysłowego, istoty i procesu wypełniania, opon pełnych, superelastycznych, prosimy o kontakt.

Wypełnianie ogumienia
Wypełnianie elastomerem
Opony Anwalt im Büro